BIBLIOTEKA i ŚWIETLICA – БІБЛІОТЕКА НАЧАЛЬНИК

    BIBLIOTEKA

„Czytanie książek – to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.”

W. Szymborska

Nauczyciel bibliotekarz – Barbara Socha

Katalogi biblioteki szkolnej on-line.

katalog_biblioteczny

W tym miejscu możecie sprawdzić czy książka, której potrzebujecie jest dostępna. Po utworzeniu konta, będzie możliwe dokonywanie rezerwacji książek, kontrola konta czytelnika. Zachęcam do korzystania.

 

 

Godziny pracy biblioteki w roku szkolnym 2020/2021

 

poniedziałek 7.30 – 14.00

wtorek 8.00 – 14.00

środa 8.00 – 11.00 

czwartek 11.00 – 16.00

piątek 7.30 – 14.00

NASZA BIBLIOTEKA 

 

„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” jest uchwalonym przez Radę Ministrów programem wieloletnim, na lata 2016-2020, w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce, poprzez wzmacnianie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych jako lokalnych ośrodków życia społecznego, stanowiących centrum dostępu do kultury i wiedzy.

Program składa się z 3 priorytetów, które realizuje MKiDN za pośrednictwem Biblioteki Narodowej i Instytutu Książki oraz MEN. 

Nasza Szkoła realizowała działania w ramach Priorytetu 3 – Rozwijanie zainteresowań uczniów poprzez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych.

ŚWIETLICA SZKOLNA

Świetlica szkolna jest miejscem, w którym dzieci mogą miło, przyjemnie i pożytecznie spędzić czas przed i po zakończeniu zajęć lekcyjnych. Uczniowie przebywający w świetlicy mogą uczestniczyć w zajęciach rozwijających ich pasje, zainteresowania i umiejętności, jak również liczyć na pomoc nauczycieli podczas odrabiania prac domowych.

Godziny pracy świetlicy szkolnej:

poniedziałek- piątek: 7:00-17:00

Nasza świetlica obejmuje dwie sale: większą przeznaczoną do zabawy oraz mniejszą, przeznaczoną do prac stolikowych oraz spożywania posiłków.

 

Komentarze są wyłączone.