9 maja, 2019

Półkolonie letnie 2019

Szanowni Państwo

Informujemy, że w okresie wakacji  w dniach 24 czerwca – 5 lipca 2019 w szkole będą odbywały się półkolonie dla dzieci. Półkolonie mają charakter otwarty i organizuje je kilkadziesiąt szkół w Łodzi. Nasza szkoła dysponuje 60 miejscami. Nabór rozpoczyna się 14 maja 2019 roku i będzie trwał do wyczerpania miejsc. Ponieważ nabór ma charakter otwarty nie jesteśmy w stanie zapewnić miejsc tylko dla uczniów naszej szkoły. Decyduje kolejność złożenia karty. Płatność za pobyt dziecka na półkoloniach wynosi 100 zł (za dwa tygodnie)

UWAGA!!!

Płatności za pobyt mogą zostać dokonane tylko w formie przelewu bankowego na rachunek podany na karcie kolonijnej. W przelewie wpisać imię i nazwisko uczestnika półkolonii.

GETIN BANK  10 1560 0013 2026 0025 0984 0005

Nie ma możliwości dokonywania wpłat gotówkowych!!!

O zakwalifikowaniu dziecka decyduje oddanie wypełnionej karty kolonijnej i dołączonego potwierdzenia dokonania przelewu dostarczone do szkoły do dnia 20 maja 2019 r. 

Brak zwrotu karty we wskazanym terminie powoduje utratę miejsca.   Wypełnione karty oddajecie Państwo niezwłocznie do świetlicy szkolnej, gdzie dziecko zostaje wpisane na listę.

Pierwszeństwo w zapisie mają osoby deklarujące udział w całym turnusie (dwa tygodnie), chętni na jeden tydzień będą przyjmowani tylko w przypadku posiadania wolnych miejsc.

Informujemy, że w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w półkoloniach, zgłoszonego przed dniem rozpoczęcia półkolonii tj. do  21 czerwca 2019r.,  istnieje możliwość uzyskania 100 % zwrotu poniesionej wpłaty. Nie ma możliwości uzyskania zwrotu wpłaty lub odliczeń za poszczególne dni w trakcie trwania turnusu.

Komentarze są wyłączone.